Ing. Lucie Čermáková

Lucie vystudovala ekonomickou školu, celý život se však věnuje péči o děti batolecího a předškolního věku. AbsolvovalaAMI přednášky pro děti 0-3 roky s trenérkou Patrícií Wallner, AMI výcvik Montessori asistent pro děti předškolního věku s Madlenou Ulrich, AMS výcvik pro děti 3-6 let pod vedením Dorothy Paul a Jennifer Varbanov a semináře s neurologem Stevem Hughesem zaměřené na práci s dětmi se specifickými potřebami. Je také absolventkou zdravotního kurzu pro první pomoc u dětí ZDrSem, sérii kurzů Respektovat a být respektován a kvalifikačního kurzu chůvy pro děti předškolního věku.

Lucie je v Marché od začátku založení batolecí třídy v roce 2013, kde působila jako hlavní učitelka. Na té samé pozici dále pracovala ve školkové třídě 3-6. Během rodičovské dovolené s dcerou Evou a synem Ríšou působí jako mentorka a zástupkyně ředitelky.

„Miluji práci s dětmi. Je to krásná výzva jak zažít všechno poznávání a učení se s nimi, být po jejich boku a pomoc jim stát se spokojenými, laskavými a úspěšnými lidmi.“