Ing. Lucie Čermáková

Lucie vystudovala ekonomickou školu, celý život se však věnuje péči o děti batolecího a předškolního věku. Absolvovala AMI přednášky pro děti 0-3 roky s trenérkou Patrícií Wallner, AMI výcvik Montessori asistent pro děti předškolního věku s Madlenou Ulrich, AMS výcvik pro děti 3-6 let pod vedením Dorothy Paul a Jennifer Varbanov a semináře s neurologem Stevem Hughesem zaměřené na práci s dětmi se specifickými potřebami. Je také absolventkou zdravotního kurzu pro první pomoc u dětí ZDrSem, sérii kurzů Respektovat a být respektován a kvalifikačního kurzu chůvy pro děti předškolního věku.

Lucka je v Marché od začátku založení první třídy pro nejmenší v roce 2013, kde dva roky působila jako hlavní učitelka. Na té samé pozici dále pracovala tři roky ve školkové třídě 3-6. Během rodičovské dovolené s dcerou Evou a synem Ríšou v Marché školkách působila jako zástupkyně ředitelky a mentorka školkových programů, nyní, vedle pozice zástupkyně ředitelky předškolního vzdělávání, působí jako česky mluvící učitelka třídy pro nejmenší.

 

„Miluji práci s dětmi. Je to krásná výzva jak zažít všechno poznávání a učení se s nimi, být po jejich boku a pomoc jim stát se spokojenými, laskavými a úspěšnými lidmi.“